Главная > ::Outlook & mail:: > Кросс-пост: Microsoft робить відкритим формат Outlook

Кросс-пост: Microsoft робить відкритим формат Outlook

Корпорація Microsoft представила два програмних проекти з відкритим вихідним кодом, які дозволять працювати з даними в форматі Microsoft Outlook і додавати їх в свої програми стороннім розробникам. Завдяки цим додаткам розробники зможуть створювати програми, які працюватимуть з даними в Outlook, збереженими як .PST-файли.

Корпорація представила набір SDK і інструменти для читання та коректної обробки файлів .PST. Опис структури файла The PST Data Structure View Tool доступний за посиланням http://pstviewtool.codeplex.com. Ця структура представлена у вигляді графічного опису формату PST. Основна мета цього інструмента – допомогти розробникам в розумінні структури PST задля подальшого її використання у власних наробках.

PST File Format SDK є крос-платформенною бібліотекою С++, яку можна використовувати для читання PST-файлів. В найближчому майбутньому розробники з Microsoft планують додати можливість запису даних в файли формату PST.

Раніше доступ до PST-файлів був можливий у розробників лише в тому разі, коли застосунок Microsoft Outlook було встановлено в системі. Зараз працювати з файлами формату Outlook можна і не встановлюючи застосунок, зокрема – на комп’ютерах з іншими операційними системами.

Подані інструменти дозволять зробити додаток Outlook популярнішим серед розробників та кінцевих користувачів.

«Індустрія загалом отримає зиск від появи та збільшення використання цих інструментів. Розробники неодноразово підкреслювали, що вони потребують більшої сумісності з додатками. Завдяки новим інструментом у авторів програм з’явився найкращий вибір і можливість запропонувати своїх клієнтів кращі розробки», — прокоментував появу документів для PST-формату Вільям Кеннеді (William Kennedy), віце-президент підрозділу Office Communications and Forms корпорації Microsoft.

Ну что же, ждём когда же opensource попробует работать с данными в формате PST.

Реклама
Рубрики:::Outlook & mail::
  1. Комментариев нет.
  1. No trackbacks yet.

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход / Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход / Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход / Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход / Изменить )

Connecting to %s

%d такие блоггеры, как: