Главная > ::SBS (SMB):: > Кросс-пост — Вигідні умови придбання продуктів Microsoft для компаній малого та середнього бізнесу

Кросс-пост — Вигідні умови придбання продуктів Microsoft для компаній малого та середнього бізнесу

У березні українські партнери Microsoft надають знижку 10% на повний спектр програмного забезпечення Microsoft

12 березня, Київ

– «Майкрософт Україна» оголошує про запуск спеціальної програми для компаній малого та середнього бізнесу: до 31 березня вони мають можливість ліцензувати програмне забезпечення зі знижкою 10%. Вигідні умови пропонуються для компаній, які мають бажання одноразово придбати програмне забезпечення для 5 до 50 комп’ютерів. Дія програми розповсюджується на більшість продуктів Microsoft, проте повні умови містяться на сторінці сайту «Майкрософт Україна».

«Ми вирішили піти назустріч нашим замовникам та надати можливість протягом місяця оновити IT-інфраструктуру бізнесу та підвищити його продуктивність завдяки продуктам Microsoft. Вперше ми пропонуємо знижки на абсолютно всі продукти для сегменту малого та середнього бізнесу – це хороша можливість для невеликих компаній підвищити свою конкурентоспроможність на ринку», – відзначив Дмитро Турчин, менеджер сегменту малого і середнього бізнесу «Майкрософт Україна».

За статистикою продажів найпопулярнішими програмами Microsoft для сегменту малого та середнього бізнесу в Україні є настільні та серверні операційні системи Windows, пакет Microsoft Office, програмне забезпечення для об’єднаних комунікацій Exchange Server та платформа для бізнес-аналізу SQL Server. Використання запропонованих знижок в рамках програм ліцензування Open License та Open Value дозволить українським компаніям зекономити значні кошти у порівнянні із придбанням коробкових версій популярних продуктів. Окрім того, програми ліцензування відкривають можливість переходити на нові версії програмного забезпечення, щойно вони стають доступними.

Нові пропозиції не поширюються на академічних та державних замовників, для яких спеціальні ціни на ПЗ діють на постійній основі. Отримати додаткову інформацію щодо ліцензування продуктів Microsoft, а також дізнатися деталі акції можна у партнерів Microsoft в Україні, список яких доступний на веб-сторінці: www.microsoft.ua/licensing/Where.


Матеріали в форматі Microsoft Word:

Прес-реліз українською та російською мовами.

Рубрики:::SBS (SMB)::
  1. Комментариев нет.
  1. No trackbacks yet.

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход / Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход / Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход / Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход / Изменить )

Connecting to %s

%d такие блоггеры, как: